درباره ما

با افتخار و خرسندی حضورتان اعلام می داریم، 22 سال از زمان آغاز فعالیت رانیز را پشت سر نهادیم. مسیری که پیمودیم فراز و فرودهای بسیاری را پیش رویمان قرار داد، مایه ی سرافرازی است که در طول این راه ارائه خدمات مستمر و پایدار هیچ گاه از نگاهمان دور نگشت. در پی تغییراتی که در تعاملات بین المللی برای کشور عزیزمان پیش آمد، مجموعه رانیز هم از این تحولات مستثنی نماند و در پی آن تصمیم به بازبینی سبد محصولات خود گرفتیم.

واحد برق این شرکت کار خود را از سال 1390 با تامین و ارائه تجهیزات مورد نیاز صنعت برق آغاز نموده است. با توجه به توانایی و سابقه درخشان شرکت در زمینه بازرگانی، این امکان فراهم گردید تا بسیاری از برندهای مورد نیاز در حوزه برق صنعتی و اتوماسیون را تامین و به بازار عرضه نماید.

اینک مفتخریم حضور محترمتان اعلام نمائیم شرکت رانیز موفق به کسب نمایندگی انحصاری محصولات شرکت "دورمن اسمیت انگلستان" با 130 سال تجربه در طراحی و تولید تابلوهای برق و تجهیزات فشار ضعیف شده است. برند دورمن اسمیت از دیرباز در صنعت برق ایران حضور پررنگی در صنایع مختلفی از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، سیمان، فولاد، ساختمانی و ... داشته است و هم اکنون بعد از چند سال مجدد قصد ارائه محصولات در ابعاد وسیع‌تری را دارد.